426-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 426-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "27" травня 2004 р № 426-Р-Р

Про скликання ХХІ сесії Сумської міської ради 23 червня 2004 року

Керуючись підпунктом 8 пункту 3 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

 1. Скликати ХХІ сесію Сумської міської ради 23 червня 2004 року о 10 годині в малому залі Будинку рад (майдан Незалежності, 2). 
 2. Унести на розгляд міської ради питання:
  2.1. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету. Відповідальний за підготовку питання: Жуков В.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Проект рішення готує: фінансове управління.
  2.2. Про звіт постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, енергозабезпечення та з питань розвитку підприємництва і зовнішніх зв’язків. Відповідальний за підготовку питання: Атаман О.В. – секретар міської ради. Проект рішення готує: відділ з організації діяльності ради.
  2.3. Про звіт постійної комісії з питань розвитку малого та середнього бізнесу, побутового та торговельного обслуговування. Відповідальний за підготовку питання: Атаман О.В. – секретар міської ради. Проект рішення готує: відділ з організації діяльності ради.
  2.4. Питання комунальної власності та приватизації. Відповідальні за підготовку питань: Глуходід Ю.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Архангєліді Г.Г. – начальник департаменту комунальної власності. Проект рішення готує: департамент комунальної власності.
  2.5. Питання земельних відносин. Відповідальні за підготовку питань: Глуходід Ю.О. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Архангєліді Г.Г. - начальник департаменту комунальної власності. Проекти рішень готує: департамент комунальної власності. 
 3. Керівникам департаменту, управлінь, відділів міської ради надати в термін до 2 червня 2004 року у відділ з організації діяльності ради проекти рішень у друкованому (20 примірників) та електронному вигляді для попереднього вивчення і погодження постійними депутатськими комісіями. 
 4. Організацію підготовки і проведення сесії покласти на відділ з організації діяльності ради (Божко Н.Г.). 
 5. Забезпечити:
  • начальнику загального відділу міської ради Войтенку І.М. – тиражування матеріалів сесії в необхідній кількості до 9 червня 2004 року та необхідні умови для проведення сесії (приміщення, робота президії, магнітофонний запис);
  • начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Гаріну В.І. – підтримання належного порядку;
  • начальнику управління торгівлі та побуту Сохацькому М.П. – харчування учасників сесії.
 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Сумської міської ради Атамана О.В. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 2-08-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав