318-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 318-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "23" квітня 2004 р № 318-Р-Р

Про відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих 1-2 травня в м. Суми

На виконання листа облдержадміністрації від 09.04.04 № 01-40/563, з метою відзначення Дня міжнародної солідарності трудящих 1-2 травня, керуючись пунктом 3.2.9. Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.03.№674—МР „Про цільовий фонд Сумської міської ради” та пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” :

 

  1. Затвердити заходи по відзначенню Дня міжнародної солідарності трудящих в м. Суми (додаток 1). 
  2. Затвердити кошторис витрат на проведення вказаних заходів (додаток 2) 
  3. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) виділити з цільового фонду Сумської міської ради кошти в сумі 15450 (п’ятнадцять тисяч чотириста п’ятдесят ) грн.. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки відповідно до пункту 2 цього розпорядження та наданих документів. 
  5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.) залучити засоби масової інформації до висвітлення проведення в місті святкових заходів до Дня міжнародної солідарності трудящих. 
  6. Управлінню житлово-комунального господарства (Стрій А.Г.) забезпечити належний санітарний стан у місцях проведення святкових заходів. 
  7. Відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи (Гарін В.І.) забезпечити громадський порядок під час проведення заходів. 
  8. Управлінню охорони здоров’я (Сміянов В.А.) забезпечити чергування бригад швидкої допомоги в місцях проведення заходів. 
  9. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав