308-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 308-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" квітня 2004 р № 308-Р-Р

Про реалізацію системи поводження зі свинцем та його сполуками

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 24.03.04. № 119 „Про реалізацію системи поводження зі свинцем та його сполуками”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про відходи ”, „Про металобрухт”:

 

 1. Затвердити Порядок поводження зі свинцем та його сполуками на території міста Суми згідно з додатком. 
 2. Взяти до відома, що ТОВ „Науково-виробничий центр „Екос” (Гуденець В.М.) є регіональним центром поводження з небезпечними відходами в Сумській області, на яке покладаються відповідні функції та ведення реєстрів об’єктів та операторів, які здійснюють операції з небезпечними відходами, у тому числі зі свинцем, його сполуками, приладами та обладнанням, що їх містять. 
 3. Департаменту комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.): 
  3.1. Вжити заходів щодо реалізації порядку поводження зі свинцем, його сполуками та свинцево-кислотними відходами, приладами та обладнанням, що їх містять: 
  3.1.1. Опрацювати питання організації пунктів прийому свинцевого лому на існуючих майданчиках по прийому брухту кольорових металів;
  3.1.2. Виділити земельні ділянки для розташування пунктів прийому свинцевого лому.
  3.2. Провести роботу з суб’єктами господарювання щодо надання необхідних документів до ТОВ „Науково-виробничий центр „Екос” на розробку та внесення до відповідного реєстру об’єктів та операторів, що здійснюють операції зі свинцем, його сполуками та свинцево-кислотними відходами, приладами та обладнанням, що їх містять. 
  3.3. Вжити заходів щодо організації перевірок спільно з відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи міської ради (Гарін В.І.), міською санітарно-епідеміологічною станцією (Галактіонов О.Є.), регіональною екологічною інспекцією по м. Суми та Сумському району (Федоренко О.Г.), податковою міліцією м. Суми (Каріх І.В.), Сумським міським відділом УМВС України в Сумській області (Саранчук П.Д.), додержання законодавства на ринку металобрухту, наявності відповідних дозволів та ліцензій на підприємницьку діяльність у суб’єктів господарювання, що здійснюють операції зі свинцем, його сполуками та свинцевими відходами. 
 4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.) забезпечити публікацію Порядку поводження зі свинцем, його сполуками та свинцево-кислотними відходами на території міста Суми в газеті „Суми і сумчани” та розміщення на офіційній сторінці міської ради в мережі Інтернет. 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О., Михайловського В.В. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав