301-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 301-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "19" квітня 2004 р № 301-Р-Р

Про проведення розрахунків по пільгах та субсидіях

З метою використання в повному обсязі видатків по субвенціях з державного бюджету, затверджених статтею 58 Закону України ,,Про Державний бюджет України на 2004 рік” та забезпечення розрахунків по пільгах і субсидіях населенню згідно з механізмом, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 січня 2004 р. № 55 ,,Про затвердження Порядку перерахування у 2004 році деяких субвенцій на надання пільг, субсидій та компенсацій за рахунок надходження до загального фонду державного бюджету рентної плати за транзитне транспортування природного газу і за природний газ, що видобувається в Україні”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Управлінням праці та соціального захисту населення Зарічного (Масік Т.О.) та Ковпаківського (Неділько Л.П.) в м.Суми районів взяти під особистий контроль питання забезпечення щомісячного проведення в повному обсязі клірингових розрахунків за надані населенню пільги та субсидії по оплаті енергоносіїв та житлово - комунальних послуг. 
 2. Керівникам підприємств - постачальників енергоресурсів та надавачів послуг разом з управліннями праці і соціального захисту населення забезпечити складання актів звіряння сум кредиторської заборгованості за нарахованими пільгами і субсидіями населенню та споживання енергоносіїв поточного місяця: 
  • до 4 числа по розрахунках через відкрите акціонерне товариство ,,Сумиобленерго”; 
  • до 10 числа по розрахунках через відкрите акціонерне товариство ,,Сумигаз”, дочірню компанію ,,Газ України” та інших постачальників енергоресурсів.
 3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.), підприємствам – постачальникам енергоресурсів та надавачам послуг щомісячно надавати зведені реєстри актів звіряння головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації:
  • до 5 числа по розрахунках через відкрите акціонерне товариство ,,Сумиобленерго”;
  • до 13 числа по розрахунках через відкрите акціонерне товариство ,,Сумигаз”, дочірню компанію ,,Газ України” та інших постачальників енергоресурсів.
 4. Керівникам підприємств – постачальників енергоресурсів погоджувати протоколи – реєстри з усіма учасниками розрахунків до 20 числа. 
 5. Всім учасникам розрахунків за 2 дні до проведення розрахунків подавати до відповідних органів Державного казначейства України, в яких відкриті рахунки, платіжні доручення на перерахування коштів згідно з узгодженими протоколами – реєстрами. 
 6. Відділенню Державного казначейства України в м.Суми (Лушпа С.І.), фінансовому управлінню Сумської міської ради ( Липова С.А. ), управлінням праці та соціального захисту населення Зарічного (Масік Т.О.) та Ковпаківського (Неділько Л.П.) в м.Суми районів забезпечити організацію проведення розрахунків по пільгах та субсидіях населенню за рахунок отриманої субвенції з державного бюджету згідно з Порядком проведення розрахунків за природний газ та теплопостачання, джерелом якого є природний газ, на підставі погоджених усіма учасниками розрахунків протоколів – реєстрів в установлені Урядом терміни. 
 7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Жукова В.П., Москаленко Н.П., відповідно до розподілу обов’язків. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав