291-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 291-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" квітня 2004 р № 291-Р-Р

Про відзначення в місті Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф

З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф та з метою проведення в місті Суми відповідних заходів, керуючись пунктом 3.2.9 Положення про цільовий фонд Сумської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.03 № 674-МР „Про цільовий фонд Сумської міської ради” та пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Затвердити план основних заходів, пов’язаних з відзначенням Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф (додаток 1). 
  2. Затвердити кошторис витрат на проведення вказаних заходів (додаток 2). 
  3. Фінансовому управлінню міської ради ( Липова С.А.) виділити з цільового фонду Сумської міської ради кошти в сумі 6200,0 (шість тисяч двісті) гривень. 
  4. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) провести розрахунки відповідно до пункту 2 цього розпорядження та наданих документів. 
  5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.) залучити засоби масової інформації до висвітлення підготовки та проведення в місті заходів з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварії і катастроф. 
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав