290-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 290-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" квітня 2004 р № 290-Р-Р

Про проведення „Дня довкілля” в місті Суми

На виконання розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 13.04.04. № 154 „Про проведення „Дня довкілля”, який буде відзначатися 17 квітня 2004 року, у співпраці з установами, організаціями, підприємствами, незалежно від форм власності та підпорядкування, громадськістю міста, відзначити День довкілля в м.Суми :

 

 1. Управлінню житлово-комунального господарства (Стрій А.Г.), провести роботи по створенню нових зелених зон, реконструкції існуючих парків, скверів, алей, об’єктів природно-заповідного фонду тощо. 
 2. Управлінням територіями Зарічного (Грамотін В.І.) та Ковпаківського (Трошечко В.В.) в місті Суми районів:
  2.1. Організувати очищення криниць, джерел, струмків, річок та їх прибережних смуг.
  2.2. Провести роботи по ліквідації несанкціонованих звалищ сміття. 
 3. Управлінню освіти (Гоман І.А.):
  3.1. Провести до 17 квітня 2004 року єдиний в місті тиждень екологічних знань.
  3.2. Забезпечити проведення за участю учнівської молоді масових практичних, навчально-виховних заходів еколого-натуралістичного спрямування. 
 4. Департаменту комунальної власності (Архангєліді Г.Г.):
  4.1. Сприяти зацікавленим юридичним особам і громадянам у придбанні саджанців деревних і чагарникових порід для проведення робіт з озеленення міста.
  4.2. Активізувати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства. 
 5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.), управлінню житлово-комунального господарства (Стрій А.Г.), департаменту комунальної власності (Архангєліді Г.Г.) забезпечити висвітлення через засоби масової інформації проведення заходів по благоустрою та охороні навколишнього природного середовища в місті. 
 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Глуходіда Ю.О. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав