283-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 283-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" квітня 2004 р № 283-Р-Р

Про план розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на період до 2008 року

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.03.04р. № 82 „Про план розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на період до 2008 року”, з метою трансформації державної системи опіки над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, надання їм всебічної допомоги в реалізації прав та інтересів, здійснення їх соціального захисту, підтримки та розвитку сімейних форм виховання, створення умов для повноцінного функціонування існуючих будинків сімейного типу, сприяння розвитку їх мережі та мережі прийомних сімей:

 

 1. Затвердити план розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей на період до 2008 року (додається). 
 2. Управлінню охорони здоров’я (Сміянов В.А.) забезпечити закріплення медичних працівників за дитячими будинками сімейного типу, прийомними сім’ями та безкоштовне діагностування, обстеження, лікування їх вихованців. 
 3. Управлінню освіти (Гоман І.А.):
  3.1. Надавати методичну допомогу батькам-вихователям з урахуванням передового вітчизняного та світового педагогічного досвіду, підвищувати їх кваліфікацію.
  3.2. Сприяти в отриманні дітьми з дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей позашкільної, професійної та вищої освіти. 
 4. Міському центру зайнятості (Кухтик М.Г.) сприяти працевлаштуванню дорослих вихованців дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. 
 5. Відділу у справах сім’ї та молоді (Клівенков О.Є.):
  5.1.Забезпечити виконання затвердженого плану розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.
  5.2. Забезпечити постійний контроль за діяльністю дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, умовами виховання і утримання дітей, дотримання пільг та гарантій, передбачених чинним законодавством для дітей цієї категорії.
  5.3. Забезпечити закріплення підприємств та організацій різних форм власності за дитячими будинками сімейного типу та прийомними сім’ями з метою надання їм допомоги у вирішенні соціально-побутових питань.
  5.4. Координувати роботу щодо розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.
  5.5. Здійснювати постійний контроль за їх діяльністю.
  5.6. Надавати організаційно-методичну допомогу на місцях.
  5.7. Пропагувати серед населення ідеї нової родинної форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  5.8. Проводити щорічно у І кварталі інвентаризацію дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. 
 6. Міському центру соціальних служб для молоді (Пахомова Г.І.) здійснювати соціальний супровід дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей. 
 7. Фінансовому управлінню (Липова С.А.):
  7.1. Щорічно передбачати кошти на утримання дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей згідно з діючим законодавством. 
 8. Управлінням та відділам міської ради, причетним до виконання цього розпорядження, двічі на рік до 25 червня і 25 грудня, надавати аналітично-статистичну інформацію про хід його виконання відділу у справах сім’ї та молоді міської ради. 
 9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.В. Михайловського. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав