275-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 275-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "05" квітня 2004 р № 275-Р-Р

Про проведення міського відкритого конкурсу на кращий варіант створення гімну міста Суми

З метою створення гімну міста Суми, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

  1. Відділу культури міської ради (Цибульська Н.О.) оголосити та провести міський відкритий конкурс на кращий варіант створення гімну міста Суми. 
  2. Затвердити положення та склад журі конкурсу (додатки 1, 2). 
  3. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради (Комар В.Г.) забезпечити опублікування Положення про відкритий міський конкурс на кращий варіант створення гімну міста Суми та висвітлення проведення конкурсу на кращий варіант створення гімну міста Суми у міських засобах масової інформації. 
  4. Фінансовому управлінню міської ради (Липова С.А.) виділити з цільового фонду Сумської міської ради кошти для проведення конкурсу на кращий варіант створення гімну міста Суми згідно з кошторисом витрат (додаток 3). 
  5. Відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради (Костенко О.А.) здійснити відповідні виплати згідно з кошторисом витрат. 
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав