264-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 260-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "02" квітня 2004 р № 264-Р-Р

Про реалізацію норм Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” щодо поліпшення пенсійного забезпечення жителів міста

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.03.04 №73 “Про реалізацію норм Закону України “Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування” щодо поліпшення пенсійного забезпечення громадян в області” та з метою забезпечення своєчасності та повноти надходження коштів від платників міста до бюджету Пенсійного фонду України:

 

 1. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукову В.П. взяти під особистий контроль стан сплати обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду України, вжити заходів щодо повного погашення існуючої заборгованості перед бюджетом Фонду. 
 2. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. сприяти проведенню спеціалістами управлінь Пенсійного фонду України в Ковпаківському та Зарічному районах міста Суми виїзних прийомів пенсіонерів за місцем їх проживання, забезпечивши участь представників виконавчого комітету міської ради. 
 3. Рекомендувати Державній податковій інспекції в місті Суми (Дейнеко М.М.):
  3.1. Забезпечити дотримання податковою інспекцією принципу рівності інтересів державного, місцевого бюджетів та бюджету Пенсійного фонду України в частині погашення податкового боргу попередньо сплаті податкових зобов’язань, які не є податковим боргом, у порядку календарної черговості його виникнення, а у разі одночасного його виникнення за різними податками, зборами (обов’язковими платежами) у рівних пропорціях.
  3.2. Активізувати роботу підрозділів податкової міліції по виявленню фактів умисного ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. 
 4. Управлінням Пенсійного фонду України в Ковпаківському та Зарічному районах м.Суми (Майковська В.І., Занченко А.Г.):
  4.1. Спільно з управліннями юстиції Ковпаківського та Зарічного районів в м.Суми (Корчан М.В., Самойленко С.С.) провести у ІІ кварталі 2004 року протокольну робочу зустріч з питань визначення першочергових заходів, спрямованих на забезпечення ефективності роботи відділів державної виконавчої служби щодо примусового стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків, фінансових санкцій, пені та інших обов’язкових платежів за вимогами підвідомчих управлінь Пенсійного фонду України та забезпечити їх виконання.
  4.2. Встановити жорсткий контроль за надходженням обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду України від суб’єктів господарювання області, підвищенням платіжної дисципліни платників та примусовим стягненням заборгованості по платежах. Про стан цієї роботи щомісячно звітувати на засіданні комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат.
  4.3. Негайно реагувати на випадки порушень, бездіяльності, зволікань і формалізму з боку осіб, відповідальних за своєчасне та належне виконання наказів, виданих господарськими судами на користь Пенсійного фонду України.
  4.4. Відповідно до статті 43 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” на підставі додатково одержаних від пенсіонерів документів про заробіток та стаж до 1 липня 2004 року завершити перерахунок пенсій, створивши зручні умови для прийому громадян.
  4.5. Продовжити практику роз’яснення пенсіонерам, страхувальникам, застрахованим особами норм та положень Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” за телефонами “гарячих” ліній та запровадити інші нові прогресивні форми роботи з населенням.
  4.6. Спрямувати інформаційно – роз’яснювальну роботу в засобах масової інформації, трудових колективах, за місцем проживання громадян щодо порядку сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України, призначення і перерахунків пенсій за Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, звернувши увагу на цілі та позитивні результати пенсійної реформи, конкретні дії органів влади, спрямовані на поліпшення рівня життя та обслуговування пенсіонерів. 
 5. Зобов'язати департамент комунальної власності Сумської міської ради (Архангєліді Г.Г.) терміново вирішити питання забезпечення управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі м. Суми приміщенням з належними умовами для зручного прийому громадян, ефективного та якісного виконання завдань, покладених на органи Фонду. 
 6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав