216-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 216-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "24" березня 2004 р № 216-Р-Р

Про організацію проведення передсвяткових ярмарків 10 та 24 квітня 2004 року

З метою більш повного забезпечення населення продовольчими та непродовольчими товарами напередодні святкування Великодня, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 05.05.2000 р. №136 "Про сприяння розвитку садівництва та городництва в області"

 

 1. Управлінню торгівлі та побуту (Сохацький М.П.):
  1.1. Забезпечити 10.04.04 та 24.04.04 з 7-00 год до 15-00 год по вул. Набережній річки Стрілки та по вул Луговій (до вул. Горького) проведення ярмарків по реалізації продовольчих, непродовольчих товарів , товарів народного вжитку, виготовлених у професійно-технічних навчальних закладах області, садово-городнього інвентаря та добрив за участю переробних, сільськогосподарських підприємств, підприємств торгівлі, громадського харчування всіх форм власності, професійно-технічних навчальних закладів області.
  1.2. Разом з відділом інформаційно-аналітичної роботи (Комар В.Г.) через місцеві засоби масової інформації довести до відома мешканців та гостей міста, через наради - до суб'єктів підприємницької діяльності, інформацію про проведення 10.04.04 передсвяткового ярмарку по продажу продовольчих товарів та 24.04.04 - по реалізації товарів народного вжитку та о товарів для садівників-городників за участю торгових підприємств міста та Ц професійно-технічних навчальних закладів області. 
 2. Директору центрального ринку м. Суми Галаєву М.Д. забезпечити:
  2.1. Інформування населення через ринкову радіомережу про проведення ярмарків.
  2.2. Рекламне оформлення місця проведення ярмарків.
  2.3. Не стягувати плату за припаркування автотранспорту по вул. Набережній річки Стрілки та по вул Луговій (до вул Горького). 
 3. Міському відділу УМВС України в Сумській області (Хальзєв А.М.) забезпечити чергування працівників міліції та впорядкування руху транспорту по вул."Набережній р. Стрілки та вул. Луговій під час проведення ярмарків (з 6-00 год до 15-00 год 10.04.04 та 24.04.04). 
 4. Рекомендувати обласному управлінню сільського господарства та продовольства (Штукін М.О.), Сумській облспоживспілці (Мотузний М.П.). Сумській обласній спілці садоводів та, городників (Гончаренко В.Д.) запросити до участі в ярмарках переробні підприємства, сільгосппідприємства, підприємства торгівлі споживчої кооперації та садівників-городників. 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жукова В.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 29-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав