215-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 215-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "24" березня 2004 р № 215-Р-Р

Про організацію виконання завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями Уряду, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації, рішеннями виконавчого комітету міської ради, розпорядженнями та дорученнями міського голови

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 31 грудня 2003 року № 95747 “До довідки Міністра Кабінету Міністрів Толстоухова А.В. про вивчення стану виконавської дисципліни в органах виконавчої влади у 2003 році”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 02.03.04 № 76 “Про стан виконавської дисципліни та організації завдань, визначених актами законодавства, дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями Уряду, розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації в області”, з метою підвищення рівня виконавської дисципліни в структурних підрозділах міської ради:

 

 1. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів міської ради:
  1.1. Забезпечити неухильне дотримання вимог Указу Президента України від 19.02.02 № 155 “Про порядок організації та здійснення контролю за виконанням указів, розпоряджень, доручень Президента України”, підвищити вимогливість і рівень персональної відповідальності до кадрів усіх рівнів за якість і своєчасність реалізації поставлених завдань.
  1.2. До травня 2004 року забезпечити розробку та розгляд на засіданні виконавчого комітету актів міського самоврядування, передбачених статтею 114 Статуту територіальної громади міста Суми. 
 2. Керуючій справами виконавчого комітету міської ради Ковтун А.Я.:
  2.1. Згідно з дорученням Президента України від 22.08.03 № 1-1/1034, Прем’єр-міністра України від 26.08.03 № 50276 та Міністра Кабінету Міністрів України від 24.10.03 № 50276 протягом першого півріччя 2004 року утворити відділ контролю для організації здійснення дієвого контролю, укомплектувати досвідченими, професійно підготовленими кадрами, підпорядкувавши його безпосередньо міському голові з питань здійснення контролю, з інших питань – керуючій справами, забезпечити відділ приміщенням, комп’ютерною та оргтехнікою.
  2.2. Протягом другого кварталу 2004 року привести у відповідність з чинним законодавством інструкцію з діловодства та регламент роботи виконавчого комітету міської ради, розробити положення про новостворені відділи та управління, посадові інструкції працівників цих структурних підрозділів.
  2.3. Не рідше двох разів на рік на засіданнях виконавчого комітету практикувати заслуховування звітів керівників про стан виконавської дисципліни в управліннях та відділах міської ради.
  2.4. Протягом року здійснити заходи щодо впровадження локальної комп’ютерної мережі та автоматизованого обліку документів, контролю за їх виконанням.
  2.5. У другому кварталі поточного року провести семінар-нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та державними службовцями, посадовими обов’язками яких передбачені функції здійснення контролю у своїх підрозділах, з питань удосконалення здійснення контролю за виконанням розпорядчих документів із запрошенням представника відділу контролю апарату облдержадміністрації. 
 3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Ковтун А.Я. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 29-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав