180-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 180-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "15" березня 2004 р № 180-Р-Р

Про проведення міського фестивалю народної творчості “Сумські зорі”

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.02.04 № 64 “Про проведення обласної естафети праці і культури, присвяченої 60–річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, рішення Сумської міської ради від 25.02.04 № 696-МР “Про програму розвитку культури в місті Суми на 2004 рік”, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою підтримки і розвитку аматорського мистецтва та посилення уваги міської влади до проблем народної творчості:

 

  1. Відділу культури міської ради (Цибульська Н.О.) організувати та провести міський фестиваль народної творчості “Сумські зорі” згідно з графіком (додаток № 1). 
  2. Затвердити положення, склад організаційного комітету та журі фестивалю (додатки 2, 3, 4). 
  3. Начальникам управлінь, завідувачам відділів міської ради забезпечити проведення в рамках фестивалю галузевих оглядів-конкурсів художньої самодіяльності. 
  4. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) забезпечити фінансування підготовки та проведення міського фестивалю народної творчості “Сумські зорі” відповідно до кошторису витрат та коштів, затверджених у міському бюджеті на 2004 рік (додаток № 5). 
  5. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики міської ради ( Комар В.Г.) забезпечити висвітлення в засобах масової інформації про проведення фестивалю. 
  6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Москаленко Н.П. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 28-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав