160-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 160-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "03" березня 2004 р № 160-Р-Р

Про затвердження Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчим комітетом Сумської міської ради

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, листа представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва у Сумській області від 31.12.03р. № 18-7/310, з метою впорядкування регуляторної діяльності виконавчих органів міської ради, керуючись пунктом 20 частини 3 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

 

  1. Затвердити Положення про порядок підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчим комітетом Сумської міської ради (додається). 
  2. Відповідно до статті 31 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” визначити відповідальним за реалізацію державної регуляторної політики у виконавчому комітеті Сумської міської ради управління з питань розвитку підприємництва та інвестицій. 
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 28-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав