95-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 95-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "09" лютого 2004 р № 95-Р-Р

Про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування

Відповідно до Указу Президента України від 28 жовтня 2002 р. №952 „Про Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування” та Постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2003 р. №64 „Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування” для участі в оголошеному Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування в 2004 році

 

 1. Заступникам міського голови підготувати і подати до 26 лютого 2004 року на розгляд виконавчого комітету міської ради по одному проекту чи програмі розвитку місцевого самоврядування за такими напрямами:
  1.1. Бондарю А.П. - реформування системи житлово-комунального господарства, розроблення та реалізація проектів енерго- та ресурсозбереження в житлово-комунальній сфері, модернізація інженерної інфраструктури; підвищення безпеки життя, зменшення ризику виникнення природних та техногенних катастроф на території міста.
  1.2. Глуходіду Ю.О. – розвиток ефективних механізмів управління; впровадження механізмів ефективного використання фінансових, земельних, майнових та інших ресурсів розвитку місцевого самоврядування.
  1.3. Луговому С.С. – удосконалення системи планування, забудови і благоустрою міста.
  1.4. Москаленко Н.П. – організація ефективної системи надання послуг населенню; реформування системи охорони здоров’я, освіти та соціального забезпечення.
  1.5. Михайловському В.В. – удосконалення механізмів організації громадського порядку, охорони довкілля.
  1.6. Папусю О.І. – розвиток підприємництва. 
 2. Заступникові міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Папусю О.І. забезпечити надання методичної допомоги з питань підготовки та подання на конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. 
 3. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності ради Папуся О.І., а контроль за його виконанням – на секретаря міської ради Атамана О.В. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 28-07-2004
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав