25-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 25-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "20" січня 2004 р № 25-Р-Р

Про відзначення Дня соборності України

Відповідно до Указу Президента України від 21.01.99 № 42 „Про День Соборності України, з метою вшанування пам’яті полеглих за незалежність України, виховання патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, керуючись п.3.2.9. Положення про цільові фонди Сумської міської ради затвердженого сесією Сумської міської ради 26.12.04р.:

 

  1. 22 січня 2004 р. провести урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку за участю представників виконавчих органів влади, трудових колективів, громадських організацій та політичних партій. Відділ інформаційно-аналітичної роботи по внутрішньої політики. 
  2. Провести в навчальних закладах міста тематичні заходи до Дня Соборності України. Управління освіти. 
  3. В центральній бібліотечній системі ім. Т.Г. Шевченка організувати книжкові виставки, дайджести, присвячені проголошенню 22 січня 1919 р. Акта злуки УНР та ЗУНР. Відділ культури. 
  4. У закладах культури провести культурно-освітні та інформаційні пізнавальні заходи до цієї визначної дати. 
  5. Фінансовому управлінню (Липова С.А.) виділити з цільового фонду міської ради кошти у сумі 600 (шістсот) гривень на придбання квіткової продукції. 
  6. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Костенко О.А.) здійснити відповідні оплати. 
  7. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та внутрішньої політики (Комар В.Г.) забезпечити публікацію у ЗМІ матеріалів до Дня Соборності України. 
  8. Контроль за виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайловського В.В. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав