11-Р

Документи » Розпорядження міського голови » № 11-Р

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

м. Суми


від "14" січня 2004 р № 11-Р-Р

Про проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року”

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.99 №2135 „Про проведення Всеукраїнського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 14.02.00 №43 „Про проведення обласного конкурсу на звання „Кращий роботодавець року”, з метою регулювання ринку праці, стабільної роботи підприємств, заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення престижу робочого місця та керуючись частиною першою статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

 

 1. Щорічно проводити міський конкурс на звання „Кращий роботодавець року”. 
 2. Створити організаційний комітет з проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року” у складі згідно з додатком №1 (додається). 
 3. Затвердити Положення про порядок проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року” згідно з додатком №2 та Положення про організаційний комітет з проведення міського конкурсу на звання „Кращий роботодавець року” згідно з додатком №3 (додаються). 
 4. Організаційному комітету:
  4.1. Здійснити організаційні заходи щодо проведення конкурсу на звання „Кращий роботодавець року” згідно з Положенням.
  4.2. Забезпечити своєчасне підведення підсумків міського конкурсу та подання необхідних матеріалів обласному організаційному комітету з проведення обласного конкурсу на звання „Кращий роботодавець року” для визначення переможців на обласному рівні.
  4.3. Забезпечити висвітлення проведення конкурсу на звання „Кращий роботодавець року” в засобах масової інформації.
  4.4. Вжити заходів щодо своєчасного виготовлення необхідних атрибутів нагородження переможців конкурсу. 
 5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.П. Жукова. 

 

Міський голова В.П. Омельченко


Дата публікації: 30-11--0001
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав