1001-МР

Документи » Рішення міської ради » 1001-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 1001-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 12/2 від Державного вищого навчального закладу «Українська академія банківської справи Національного банку України»

Розглянувши звернення Державного вищого навчального закладу «Українська академія банківської справи Національного банку України» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 12/2, відповідно до частини другої статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись пунктом 51 частини першої статті 26, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми житлового будинку за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 12/2 від Державного вищого навчального закладу «Українська академія банківської справи Національного банку України».
  2. Комісії з питань приймання-передачі об’єктів права державної та комунальної власності, відомчого житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури (Єфіменко К.В.) здійснити приймання житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав