997-МР

Документи » Рішення міської ради » 997-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 997-МР
м. Суми

Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сумської міської ради на 2012 рік

З метою організації здійснення державної регуляторної політики Сумської міської ради, відповідно до статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи пропозиції структурних підрозділів Сумської міської ради, керуючись пунктом 7 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сумської міської ради на 2012 рік згідно з додатком.
  2. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи (Сокура А.В.) оприлюднити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сумської міської ради на 2012 рік на офіційному сайті Сумської міської ради в мережі Інтернет не пізніше як у десятиденний строк після його затвердження.
  3. Організацію виконання рішення покласти на постійну комісію з питань праці, соціального захисту населення, підприємництва, промисловості, регуляторної політики, торгівлі та побутових послуг (Малюк С.В.)

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сумської міської ради на 2012 рік [35 Kb] (cкачувань: 394) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав