986-МР

Документи » Рішення міської ради » 986-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 986-МР
м. Суми

Про затвердження Реєстру назв вулиць (площ, провулків, проїздів, проспектів тощо) розташованих на території міста Суми

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради, з метою упорядкування топонімічних назв міста Суми, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії по визначенню підстав для найменування, перейменування об’єктів адміністративно-територіального устрою, поверненя їм історичних назв та присвоєння імен державних і громадських діячів (протоколи засідання від 12.04.2011 року та від 03.08. 2011 року), відповідно до статті 11 Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 26.10.2011 року № 893-МР, Порядку найменування та перейменування територіальних об’єктів міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 28.04.2004 року № 767-МР, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Реєстр назв вулиць (площ, провулків, проїздів, проспектів тощо) розташованих на території міста Суми згідно з додатком.
  2. Вважати дійсними геоніми (назви площ, провулків, проїздів, проспектів тощо), вказані в паспортах та правовстановлюючих документах фізичних та юридичних осіб, виданих до затвердження Реєстру назв вулиць (площ, провулків, проїздів, проспектів тощо) розташованих на території міста Суми.
  3. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.), після закінченням робіт із затвердженням в установленому порядку меж міста Суми та коригування генерального плану міста, у разі необхідності внести зміни до Реєстру назв вулиць (площ, провулків, проїздів, проспектів тощо) розташованих на території міста Суми.
  4. Рекомендувати підприємствам, організаціям та установам усіх форм власності керуватись даними Реєстру назв вулиць (площ, провулків, проїздів, проспектів тощо) розташованих на території міста Суми.
  5. Управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради (Биков В.Б.) та фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) передбачити в 2012 році кошти на фінансування робіт для обновлення покажчиків назв вулиць (площ, провулків, проїздів, проспектів тощо).
  6. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.) через засоби масової інформації довести до відома населення територіальної громади міста Суми дане рішення.
  7. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додаток [620.5 Kb] (cкачувань: 593) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав