977-МР

Документи » Рішення міської ради » 977-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 977-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до протоколу постійної комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин від 06.10.2011 № 32, статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 28 додатку № 55 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Електрон -86» масиву «Олдиш-86», діл. № 28 для ведення садівництва Іващенку Олександру Платоновичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Іващенка М.В. про скасування рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 173 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 3 для ведення садівництва Грінченку Івану Олександровичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Грінченка В.І. про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 527 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,08 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 3 (вул. Любитель) для ведення садівництва Поваляшко Галині Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 16 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 23 для ведення садівництва Кіпоть Борису Петровичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кипоть В.В. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 11 додатку № 9 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Рассвет», діл. № 18 для ведення садівництва Мироненко Тетяні Миколаївні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мироненко А.І. про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 30 додатку № 8 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Венеція» с/к «Олдиш», діл. № 31 для ведення садівництва Горпінченко Валентині Петрівні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Горпинченко Ю.В. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 124 додатку № 24 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Василівська, 86 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Беспалову Миколі Олександровичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Стригун В.В. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 14 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 28 лютого 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Засумська, 78 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Котельніковій Галині Василівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Котельникової Г.В. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 155 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 9 для ведення садівництва Гончарову Валентину Васильовичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Гончарової Н.Р. про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 8 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Восход" Ханіну Мирону Давидовичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Радько А.В. про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 18 серпня 1994 року № 425 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Восход" Книшу Федору Кузьмичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Болтарець В.В. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 26 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 38 для ведення садівництва Хамуленку Михайлу Яковичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Хамуленка С.М. про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 20 додатку № 5 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 25 вересня 1996 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок та припинення права користування землею, права власності на земельні ділянки” стосовно надання земельної ділянки площею 21,4 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик", діл. № 23 Сміянову Анатолію Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 9 додатку № 12 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 05 липня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Вікторія", діл. № 18/11 Шевцову Григорію Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 15. Вважати таким, що втратив чинність пункт 15 додатку № 16 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 22 березня 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Патона, 6 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Каплуновській Катерині Іванівні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Каплуновського А.Д., Каплуновського М.Д. про скасування рішення.
 16. Вважати такими, що втратили чинність пункт 345 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” та пункт 1 додатку № 1 до рішення Сумської міської ради народних депутатів від 25 лютого 1998 року «Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Добролюбова, 90 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Гороху Миколі Федоровичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Бабенка А.П., Бабенко Г.М. про скасування рішення.
 17. Вважати таким, що втратив чинність пункт 141 додатку № 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 25 лютого 1998 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,07 га по вул. Запотоцького, 13 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Прокопенко (Антоненко) Валентині Юхимівні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Яловського М.Ф. про скасування рішення.
 18. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав