958-МР

Документи » Рішення міської ради » 958-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 958-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради об’єктів житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради щодо передачі в господарське відання та на баланс об’єктів житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради об’єкти житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми, зазначені в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу об’єктів житлового фонду, зазначених в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.) прийняти в господарське відання та на баланс об’єкти житлового фонду, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав