957-МР

Документи » Рішення міської ради » 957-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 957-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради житлового будинку за адресою: м. Суми, проїзд Кузнечний, 3
У зв’язку з визначенням балансоутримувача житлового фонду міста Суми та беручи до уваги згоду комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради на прийняття в господарське відання та на баланс житлового будинку за адресою: м. Суми, проїзд Кузнечний, 3, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради житловий будинок за адресою: м. Суми, проїзд Кузнечний, 3.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу житлового будинку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Степаненко Є.Є.) прийняти в господарське відання та на баланс житловий будинок, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав