956-МР

Документи » Рішення міської ради » 956-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 956-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Беручи до уваги рішення Сумської міської ради від 28 вересня 2011 року № 805-МР «Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми сходів, які ведуть від Монументу «Вічна Слава» до провулку Над’ярного в місті Суми», відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: сходи, які ведуть від Монументу «Вічна Слава» до провулку Над’ярного в місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав