954-МР

Документи » Рішення міської ради » 954-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 954-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради щодо передачі в господарське відання та на баланс майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та враховуючи згоду комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради на зазначену передачу, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: автомобіль марки ГАЗ-3110, державний номер ВМ 40-23 АС, інвентарний номер 7243, первісною вартістю 33878 (тридцять три тисячі вісімсот сімдесят вісім) грн. 75 коп.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гура В.П.) зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради (Авраменко О.О.) прийняти в господарське відання та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав