953-МР

Документи » Рішення міської ради » 953-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 953-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» в сквері по вул. Горького в місті Суми

На виконання пункту 3 доручення міського голови від 25.06.2011 № 56-Д, з метою належного утримання та збереження майна, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частинами другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми пам’ятний знак «Жертвам Чорнобиля» в сквері по вул. Горького в місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав