951-МР

Документи » Рішення міської ради » 951-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 951-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчених будівництвом об’єктів

У зв’язку з підписанням актів робочої комісії про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та актів готовності об’єктів до експлуатації, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкти, зазначені в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчені будівництвом об’єкти, зазначені в додатку до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік закінчених будівництвом об’єктів [30.5 Kb] (cкачувань: 214) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав