950-МР

Документи » Рішення міської ради » 950-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 950-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд»
Розглянувши звернення відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна, а саме: квартири № 106 у будинку № 12 по вул. Д. Коротченка в місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2008 року № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень» (зі змінами), керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухоме майно: а саме: квартиру № 106 у будинку № 12 по вул. Д. Коротченка в місті Суми від відкритого акціонерного товариства «Сумжитлобуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав