949-МР

Документи » Рішення міської ради » 949-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 949-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми світлофорного об’єкту

Розглянувши звернення арбітражного керуючого – ліквідатора відкритого акціонерного товариства «Сумський м’ясокомбінат» Нагорнєвої Т.В. щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми світлофорного об’єкту, встановленого на пішохідному переході біля центральної прохідної відкритого акціонерного товариства «Сумський м’ясокомбінат» по вул. Харківській, 103 у місті Суми, враховуючи згоду комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради щодо прийняття в господарське відання та на баланс даного об’єкту, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, статті 26 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми світлофорний об’єкт, встановлений на пішохідному переході біля центральної прохідної відкритого акціонерного товариства «Сумський м’ясокомбінат» по вул. Харківській, 103 у місті Суми, вартістю 24400 (двадцять чотири тисячі чотириста) грн., від арбітражного керуючого – ліквідатора відкритого акціонерного товариства «Сумський м’ясокомбінат» Нагорнєвої Т.В.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) прийняти в господарське відання та на баланс об’єкт, зазначений в пункті 1 цього, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав