938-МР

Документи » Рішення міської ради » 938-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 938-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22.09.2010 № 4370-МР «Про затвердження складу комісії, положення про комісію та порядку звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділеннями соціальної допомоги вдома комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня»

У зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах Сумської міської ради, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 22.09.2010 № 4370-МР «Про затвердження складу комісії, положення про комісію та порядку звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) відділеннями соціальної допомоги вдома комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», виклавши додаток 1 в новій редакції (додається).
  2. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Склад комісії з розгляду заяв із звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) комунальною установою «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня» [38.5 Kb] (cкачувань: 385) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав