923-МР

Документи » Рішення міської ради » 923-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 923-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Солобаєва В.Я. щодо надання пояснення про заборгованість по заробітній платі та графік її погашення

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Солобаєва В.Я. щодо надання пояснення про заборгованість по заробітній платі та графік її погашення, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Солобаєва В.Я. щодо надання пояснення про заборгованість по заробітній платі та графік її погашення.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Солобаєва В.Я. директору ПАТ «СПМК-57» Конотопу А.І., директору КП «Електроавтотранс» Чалому В.О., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 14 грудня 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@old.meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Солобаєву В.Я.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатське звернення [12.81 Kb] (cкачувань: 276) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав