961-МР

Документи » Рішення міської ради » 961-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 961-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс міському комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фрунзенець» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення міського комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фрунзенець» від 09.08.2011 № 155 щодо передачі в оперативне управління та на баланс закладу майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п'ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління та на баланс міському комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фрунзенець» майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлові приміщення, які розташовані за адресою вул. Металургів, 17: зал боротьби (№ 3 за планом), площею 104,2 кв.м, тренерська кімната (№ 8 за планом), площею 24,9 кв.м, кладова (№ 11 за планом), площею 3,2 кв.м, коридор (№ 9 за планом), площею 5,8 кв.м (з уточненням площ в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Міському комунальному закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики (Соколова О.А.) зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Міському комунальному закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фрунзенець» (Літовцева Т.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав