946-МР

Документи » Рішення міської ради » 946-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "30" листопада 2011 р № 946-МР
м. Суми

Про надання пільг у 2012 році суб’єктам господарювання по сплаті податків і зборів

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання щодо надання пільг по сплаті податків і зборів у 2012 році, прийнявши до уваги те, що до переліку ввійшли підприємства комунальної власності (засновник – обласна та міська ради), які забезпечують життєдіяльність міста, відповідно до статті 69 Бюджетного кодексу України, статті 284 Податкового кодексу України, рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР “Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам-підприємцям і фізичним особам міста Суми” (зі змінами), керуючись підпунктом 28 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

 1. Надати пільги у 2012 році по сплаті податків і зборів, починаючи з 01 січня 2012 року по 31 грудня 2012 року, наступним суб’єктам господарювання:
  1.1. Комунальному підприємству Сумської міської ради “Електроавтотранс” на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями та автостоянкою). Вивільнені кошти спрямувати на ремонт тролейбусів.
  1.2. Комунальному підприємству електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на придбання приладу для пошуку несправності в електромережах.
  1.3. Комунальному підприємству “Зелене будівництво” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на будівництво огорожі виробничої бази підприємства та навісу для техніки.
  1.4. Комунальному підприємству “Міськводоканал” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на фінансування заходів по зниженню витрат електроенергії та заходів по підвищенню надійності роботи каналізаційних станцій м. Суми.
  1.5. Комунальному підприємству “Шляхрембуд” Сумської міської ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на здешевлення вартості ремонтів та утримання вулично-дорожньої мережі міста.
  1.6. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради - Сумський обласний театр драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на ремонт підйомних механізмів сцени.
  1.7. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради - Сумський обласний театр для дітей та юнацтва на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на благоустрій прилеглої земельної ділянки та поточний ремонт внутрішніх приміщень театру.
  1.8. Комунальному закладу культури Сумської обласної ради – Сумська обласна філармонія на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на проведення поточного ремонту будівлі.
  1.9. Комунальному автотранспортному підприємству Сумської обласної ради на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на утримання автотранспортного комплексу.
  1.10. Обласному комунальному підприємству “Аеропорт Суми” на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями та автостоянкою). Вивільнені кошти спрямувати на утримання аеропортового комплексу.
  1.11. Сумському державному обласному навчально-курсовому комбінату на 99 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету (за виключенням ділянок, зайнятих орендарями). Вивільнені кошти спрямувати на заходи з енергозбереження.
  1.12. Публічному акціонерному товариству «Сумихімпром» на 50 % по платі за землю, що зараховується до міського бюджету, на земельні ділянки, на яких розташовані промислова площадка, інженерний корпус, відвал фосфогіпсу, очисні споруди, відстійники, насосна станція, склад матеріалів, буферний став площею 475,4 га. Вивільнені кошти спрямувати на закупівлю сировини та енергоносіїв для відновлення виробництва сірчаної кислоти та двоокису титану.
 2. Суб’єктам господарювання, яким надані пільги у 2012 році, щоквартально до 20 числа місяця наступного за звітним інформувати управління соціально-економічного розвитку Сумської міської ради про використання вивільнених коштів від надання пільг за рахунок міського бюджету по визначених напрямках.
 3. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншина М.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 5-12-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав