836-МР

Документи » Рішення міської ради » 836-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 836-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. щодо надання переліку підприємств та підприємців, які звернулися до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів з заявою щодо надання дозволу на розміщення малих архітектурних форм

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. щодо надання переліку підприємств та підприємців, які звернулися до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів з заявою щодо надання дозволу на розміщення малих архітектурних форм, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. щодо надання переліку підприємств та підприємців, які звернулися до управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів з заявою щодо надання дозволу на розміщення малих архітектурних форм.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Боженко К.В., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 09 листопада 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Забіяці Ю.К.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [13.1 Kb] (cкачувань: 287) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав