834-МР

Документи » Рішення міської ради » 834-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 834-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Донцової О.І. щодо передачі до комунальної власності 3 та 4 під’їздів будинку №16 по вул. Леваневського

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Донцової О.І. щодо передачі до комунальної власності 3 та 4 під’їздів будинку №16 по вул. Леваневського, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Донцової О.І. щодо передачі до комунальної власності 3 та 4 під’їздів будинку №16 по вул. Леваневського.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Донцової О.І. начальнику управління майна комунальної власності Щербаку В.І., начальнику управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Куцу Я.В., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 09 листопада 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Донцовій О.І.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [20.84 Kb] (cкачувань: 265) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав