833-МР

Документи » Рішення міської ради » 833-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 833-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Рябоконя А.Б. щодо надання копій дозволів про початок підготовчих та будівельних робіт по місту Суми

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Рябоконя А.Б. щодо надання копій дозволів про початок підготовчих та будівельних робіт по місту Суми, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Рябоконя А.Б. щодо надання копій дозволів про початок підготовчих та будівельних робіт по місту Суми.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Рябоконя А.Б. начальнику інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Сумській області Кондрову П.С., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 09 листопада 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Рябоконю А.Б.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [11.73 Kb] (cкачувань: 274) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав