832-МР

Документи » Рішення міської ради » 832-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 832-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Липової С.А. щодо передачі електричних мереж і мереж теплопостачання з балансу коледжу Сумського національного аграрного університету в комунальну власність територіальної громади міста Суми

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Липової С.А. щодо передачі електричних мереж і мереж теплопостачання з балансу коледжу Сумського національного аграрного університету в комунальну власність територіальної громади міста Суми, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Липової С.А. щодо передачі електричних мереж і мереж теплопостачання з балансу коледжу Сумського національного аграрного університету в комунальну власність територіальної громади міста Суми.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Липової С.А. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 09 листопада 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@old.meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Липовій С.А.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [22.61 Kb] (cкачувань: 282) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 1-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав