901-МР

Документи » Рішення міської ради » 901-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 901-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 12 травня 2010 року № 3753-МР «Про затвердження Примірного договору про встановлення особистого строкового сервітуту на користування місцем для розташування тимчасової споруди в м. Суми»

Враховуючи технічну помилку при підготовці рішення Сумської міської ради, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Унести до рішення Сумської міської ради від 12 травня 2010 року № 3753-МР «Про затвердження Примірного договору про встановлення особистого строкового сервітуту на користування місцем для розташування тимчасової споруди в м. Суми» зміни, а саме пункт 4.1.8. Примірного договору про встановлення особистого строкового сервітуту на користування місцем для розташування тимчасової споруди в м. Суми викласти в наступній редакції: - «4.1.8. Встановлений (передбачений) цим Договором особистий строковий сервітут не позбавляє «Власника» прав володіння, користування або розпорядження закріпленою за тимчасовою спорудою «Сервітуарія» територією для благоустрою (санітарного прибирання).»
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав