888-МР

Документи » Рішення міської ради » 888-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 888-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 22.12.2010 № 100-МР «Про затвердження Цільової програми «Спільними зусиллями» на 2011-2014 роки»

З метою підвищення якості життя населення шляхом благоустрою дворових територій, підвищення громадської відповідальності через залучення громадян до участі у локальних проектах плануванні та благоустрою, створення сталих механізмів управління, експлуатації та технічного обслуговування створених за участі мешканців об’єктів, відповідно до Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», Закону України «Про органи самоорганізації населення» та рішення Сумської міської ради від 25.04.2007 № 540-МР «Про органи самоорганізації населення в м. Суми», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 22.12.2010 № 100-МР «Про затвердження Цільової програми «Спільними зусиллями» на 2011-2014 роки», а саме:
  1.1. У додатку до рішення пункт 2.1. розділу 2 викласти в наступній редакції: «2.1. За рахунок коштів фонду, та самоврядної організації - учасника програми здійснюється фінансування виконаних робіт по влаштуванню дитячих та спортивних майданчиків, озелененню дворових територій, влаштуванню декоративних огорож, замовленню та встановленню лав для сидіння, столів, облаштуванню навісів над під’їздами, замовленню та влаштуванню огорож на вікнах в місцях загального користування, встановленню освітлення над під’їздами, ремонту та облаштуванню сходинок перед під’їздом або будинком, бетонуванню в місцях загального користування, проведенню домофонів, роботи, пов’язані з розрівнюванням та перевезенням ґрунту, піску, доставка будівельних матеріалів та виробів, монтаж металевих конструкцій, виконанню цегляних робіт, влаштуванню «опалубок», тощо».
  1.2. Додаток 1 до цільової програми «Спільними зусиллями» на 2011-2014 роки викласти у новій редакції (додається).
  1.3. У додатку 2 до цільової програми «Спільними зусиллями» на 2011-2014 роки пункт 1.7. викласти у наступній редакції: « 1.7.Зміст локальних проектів, що беруть участь у Конкурсі, має відповідати пріоритетним напрямкам Програми:
  - влаштування дитячих та спортивних майданчиків;
  - озеленення дворових територій;
  - влаштування декоративних огорож;
  - замовлення та встановлення лав для сидіння, столів;
  - ремонт засобів та обладнання зовнішнього освітлення;
  - ремонт покриття внутрішньо дворових територій;
  - облаштування навісів над під’їздами;
  - замовлення та облаштування огорож на вікнах у місцях загального користування;
  - встановлення освітлення над під’їздами;
  - ремонт та облаштування сходинок перед під’їздом або будинком, бетонування у місцях загального користування;
  - проведення домофонів;
  - роботи, пов’язані з розрівнюванням та перевезенням ґрунту, піску;
  - доставка та підвезення будівельних матеріалів та виробів;
  - монтаж металевих конструкцій;
  - виконання цегляних робіт, влаштування «опалубок», тощо»
 2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., а контроль – на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Гриценюк О.С.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [16.3 Kb] (cкачувань: 211)Дата публікації: 1-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав