899-МР

Документи » Рішення міської ради » 899-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 899-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко»

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна, а саме: квартири № 63 у будинку № 43-Б по вул. Інтернаціоналістів у місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2008 року № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень» (зі змінами), керуючись статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухоме майно, а саме: квартиру № 63 у будинку № 43-Б по вул. Інтернаціоналістів у місті Суми від товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-11-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав