893-МР

Документи » Рішення міської ради » 893-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 893-МР
м. Суми

Про нову редакцію Статуту територіальної громади міста Суми

З метою приведення Статуту територіальної громади міста Суми, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 24 грудня 2003 року № 650-МР у відповідність до чинного законодавства, керуючись статтею 19, пунктом 48 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити нову редакцію Статуту територіальної громади міста Суми (додається).
  2. Секретареві Сумської міської ради Мовчану О.Л. подати нову редакцію Статуту територіальної громади міста Суми на державну реєстрацію до органів Міністерства юстиції України.
  3. Опублікувати нову редакцію Статуту територіальної громади міста Суми в газеті «Суми і сумчани» та видати його окремою брошурою необхідним тиражем.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти та секретаря Сумської міської ради Мовчана О.Л., а контроль – на постійну комісію з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської етики та регламенту (Грек А.С.).
  5. Рішення Сумської міської ради від 24 грудня 2003 року № 650-МР «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Суми» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Статут територіальної громади міста Суми [499 Kb] (cкачувань: 604) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав