891-МР

Документи » Рішення міської ради » 891-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 891-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс міському комунальному закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення міського комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики» від 28.04.2011 № 49 щодо передачі в оперативне управління та на баланс нежитлових приміщень по вул. Праці, 5 в м. Суми, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п'ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління та на баланс міському комунальному закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики» нежитлові приміщення по вул. Праці, 5 в м. Суми, загальною площею 117,6 кв.м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу нежитлових приміщень, зазначених у пункті 1 цього рішення, в оперативне управління та на баланс міському комунальному закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав