884-МР

Документи » Рішення міської ради » 884-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 884-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (зі змінами)

З метою належної організації роботи виконавчих органів Сумської міської ради, ефективного використання матеріальних, фінансових та людських ресурсів, керуючись пунктом 5 частини першої статті 26 та пунктом 6 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни у додаток до рішення Сумської міської ради від 01 листопада 2006 року № 220-МР «Про структуру апарату та виконавчих органів Сумської міської ради» (зі змінами), доповнивши розділ «Керівництво та апарат міської ради» додатку до рішення пунктом 6 наступного змісту: «6. Сектор з питань забезпечення роботи адміністративної комісії.»
  2. Рішення увести в дію з 01 січня 2012 року.
  3. Начальнику відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Сумської міської ради Неліну С.В. та завідувачу сектору цього ж відділу Качановій О.М. опрацювати положення про відповідні виконавчі органи та надати їх на розгляд міської ради в установленому порядку.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконавчого комітету Волонтирця В.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав