869-МР

Документи » Рішення міської ради » 869-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 869-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів

Відповідно до протоколу постійної комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин від 20.09.2011 № 30, статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 219 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га по вул. Калініна, 134 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Сердюку Сергію Олександровичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Сердюк Р.П. про скасування рішення та розробленою технічною документацією.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 280 додатку 114 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Червонопрапорна, 60 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Карпенку Андрію Кузьмичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Карпенка А.А. про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 листопада 1994 року № 606 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Чайковського, 13 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Денисенку Василю Павловичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шкромада В.В. про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 44 додатку № 15 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Мебельщик -1», діл. № 10 для ведення садівництва Михайличенку Михайлу Андрійовичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Михайличенка В.М. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 43 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 62 для ведення садівництва Шевченку Олексію Прокоповичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 247 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 16 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Електрон", діл № 399 Лисенку Івану Порфировичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 2 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 21 травня 1997 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Олдиш-89», діл. № 47 для ведення садівництва Барсуковій Людмилі Семенівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 112 додатку № 30 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/к «Проектант-25», діл. № 17 для ведення садівництва Кочурі Валентині Павлівні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кашлєва О.Ю. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 79 додатку № 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 19 травня 1994 року № 255 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 24 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Тепличний", діл № 121 Кошовому Віктору Олексійовичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Кошевого М.В. про скасування рішення і розробленою технічною документацією.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 38 додатку № 118 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Монтажник» масиву «Олдиш-86», діл. № 63 для ведення садівництва Добровольському Володимиру Михайловичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Волкова О.Г. про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 33 додатку № 55 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/к «Электрон-86» масиву «Олдиш-86», діл. № 33 для ведення садівництва Фесуну Павлу Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Фісуна П.М. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 72 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 29 листопада 1995 року „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 31 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик", діл № 333 Яковенку Віктору Семеновичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 156 додатку 6 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. 2-га Набережна р. Стрілки, 57 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Баранову Василю Тихоновичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Баранової М.В., Лукаш Г. В. про скасування рішення.
 14. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав