860-МР

Документи » Рішення міської ради » 860-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 860-МР
м. Суми

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від Відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області
Розглянувши звернення Відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області від 05.08.2011 № 28/77 щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна, а саме: квартири № 15 у будинку № 59-Б по вул. Інтернаціоналістів у місті Суми, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2008 року № 2128-МР «Про затвердження Порядку приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми окремих житлових приміщень» (зі змінами), керуючись статтею 25, частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухоме майно, а саме: квартиру № 15 у будинку № 59-Б по вул. Інтернаціоналістів у місті Суми від Відділу капітального будівництва Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню обліку, розподілу та приватизації житла Сумської міської ради (Мирошніченко Т.В.) здійснити приймання нерухомого майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтва про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтво про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав