858-МР

Документи » Рішення міської ради » 858-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 858-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту

У зв’язку з підписанням акту готовності об’єкту до експлуатації «Реконструкція фонтану біля СОД «Райффайзен Банк Аваль», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція фонтану біля СОД «Райффайзен Банк Аваль».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради (Гура В.П.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав