857-МР

Документи » Рішення міської ради » 857-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "26" жовтня 2011 р № 857-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення комунального підприємства «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради щодо передачі в господарське відання та на баланс підприємству майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлові приміщення по вул. Кіровоградській, 4 у місті Суми, площею 140,0 кв.м (з уточненням площ в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Здійснити передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Унести відповідні зміни до договору оренди УКМ-0047 цілісного майнового комплексу по виробництву, транспортуванню тепла та електричної енергії у місті Суми від 01.09.2005 з товариством з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго».
  3. Комунальному підприємству «Сумижилкомсервіс» Сумської міської ради (Котляренко С.М.) прийняти в господарське відання та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 31-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав