823-МР

Документи » Рішення міської ради » 823-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "05" жовтня 2011 р № 823-МР
м. Суми

Про визначення частини вулиці Засумської (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської) м. Суми пішохідною зоною та рекомендації ПСО «Центральний ринок м. Суми» щодо упорядкування торгівельних місць на Центральному ринку

З метою забезпечення ефективної організації дорожнього руху м. Суми, безпеки пішоходів на дорогах та вулицях міста, відповідно до Закону України “Про дорожній рух”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. У зв’язку з реконструкцією ПСО «Центральний ринок м. Суми» та розміщенням торгівельних місць, тимчасово, строком до квітня 2014 року, визначити пішохідною зоною та заборонити (обмежити) рух автотранспортних засобів по вулиці Засумській (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської) щоденно з 08-00 до 16-00 годин.
 2. Дозволити без обмежень в’їзд і виїзд автотранспорту на частину вулиці Засумська (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської):
  2.1. Комунальних (спеціалізованих) підприємств та установ Сумської міської ради, аварійних служб, органів МНС, МВС, прокуратури, служб інкасації, карет швидкої допомоги для виконання покладених на них обов’язків та повноважень у відповідності до чинного законодавства України;
  2.2. Транспорту мешканців міста, що проживають у будинках в межах пішохідної зони і не мають іншої можливості проїзду до місця проживання;
  2.3. Транспорту, що обслуговує підприємства, установи, організації розміщені в межах пішохідної зони і не має іншої можливості проїзду до місця розташування адресату.
 3. Рекомендувати адміністрації ПСО «Центральний ринок м. Суми»:
  3.1. Привести відповідно до вимог чинного законодавства документи, що стосуються договору оренди ділянки під територією Центрального ринку м. Суми.

  Строк: до 01.11.2011 року;

   
  3.2. Провести широку роз’яснювальну роботу серед населення міста через засоби масової інформації про ціль, мету, строки обмеження руху транспортних засобів по визначеній пішохідній зоні вулиці Засумської.

  Строк: до 01.11.2011 року; 


  3.3. Опрацювати питання щодо здійснення капітального ремонту дорожнього покриття та інфраструктури вулиць Засумської, Пролетарської, Шевченка, Лугової, Герцена, провулку Сумського.

  Строк: до 01.04.2014 року; 


  3.4. Опрацювати питання реконструкції та встановлення світлофорних об’єктів на перехрестях вулиць Пролетарської та Іллінської, Шевченка та Іллінської, Засумської та Пролетарської.

  Строк: до 01.01.2012 року; 


  3.5. Здійснити відновлення тротуарів по вулицях Засумській та Набережній річки Стрілки зі сторони Центрального ринку м. Суми.

  Строк: до 01.04.2014 року; 


  3.6. Опрацювати питання капітального ремонту пішохідних мостів через річку Сумку.

  Строк: до 01.01.2013 року; 


  3.7. Опрацювати питання дольової участі у будівництві автомобільного мосту через річку Сумку від вулиці Нижня Холодногірська до вулиці Пролетарська.

  Строк: до 01.04.2014 року; 


  3.8. Опрацювати питання організації руху автотранспорту в пішохідній зоні щоденно з 08-00 до 16-00 годин. 


  3.9. Рекомендувати адміністрації ПСО «Центральний ринок м. Суми» негайно виконати комплекс робіт (ремонт дорожнього покриття та тротуарів, водовідвідної системи, освітлення, облаштування місць збору відходів, встановлення відповідних дорожніх знаків, благоустрій) по підготовці частини вул. Засумської (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської) для розміщення торгівельної зони.

 4. Управлінню архітектури та містобудування (Биков В.Б.) до 15.10.2011 опрацювати питання щодо розробки схеми розміщення тимчасових торгівельних споруд на частині вул. Засумській (від вулиці Набережної річки Стрілки до вулиці Пролетарської).
 5. За пропозиціями комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Гриценюк О.С.) відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради (Семесенко В.М.) внести відповідні зміни до рішення Сумської міської ради від 04.06.08 № 1646-МР «Про перелік місць паркувань»
 6. Управлінню інформаційно-аналітичної роботи Сумської міської ради (Сокура А.В.) через засоби масової інформації довести дане рішення до населення територіальної громади міста Суми.
 7. Дане рішення набирає чинність з моменту оприлюднення.
 8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Гриценюк О.С.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав