808-МР

Документи » Рішення міської ради » 808-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 808-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Муніципальна охорона» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми
У зв’язку з прийняттям Сумською міською радою рішення від 27 липня 2011 року № 671-МР «Про створення комунального підприємства «Муніципальна охорона» Сумської міської ради», відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Муніципальна охорона» Сумської міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлові приміщення по вул. Покровській, 25 у місті Суми, площею 83,7 кв.м (з уточненням площ в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Муніципальна охорона» Сумської міської ради (Рагулін Ю.А.) прийняти в господарське відання та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав