805-МР

Документи » Рішення міської ради » 805-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 805-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми сходів, які ведуть від Монументу «Вічна Слава» до провулку Над’ярного в місті Суми

У зв’язку з незадовільним станом сходів, які ведуть від Монументу «Вічна Слава» до провулку Над’ярного в місті Суми, з метою проведення їх ремонту, належного утримання та збереження, беручи до уваги лист Зарічної районної в місті Суми адміністрації від 06 червня 2011 року № Т-45/01.20, відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми сходи, які ведуть від Монументу «Вічна Слава» до провулку Над’ярного в місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Вирішити питання подальшої передачі об’єкту, зазначеного в пункті 1 цього рішення, на баланс та обслуговування відповідній установі в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав