799-МР

Документи » Рішення міської ради » 799-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 799-МР
м. Суми

Про передачу в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Інфосервіс» Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми
Розглянувши звернення комунального підприємства «Інфосервіс» Сумської міської ради щодо передачі в господарське відання та на баланс підприємству майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, відповідно до статті 136 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Інфосервіс» Сумської міської ради майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: нежитлові приміщення по вул. Холодногірській, 31 у місті Суми, площею 161,0 кв.м (з уточненням площ в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству Сумської міської ради «Інфосервіс» (Кобзєв В.В.) прийняти в господарське відання та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав